Máte v plánu si v nejbližší době rekonstruovat kuchyni, a už teď přemýšlíte, jak to uděláte? Je velmi důležité, abyste si srovnali hodnoty, abyste věděli, jaké prvky byste tam chtěli mít, co vás naopak tolik nezaujalo, a podobně. Je nezbytné, abyste si promysleli, v jakém stylu chcete, aby se to celé neslo. Spousta lidí preferuje moderní kuchyně, s ostrůvkem, luxusní nebo třeba rohové. Do obliby se v posledních několika letech začali dostávat také rustikální kuchyně, které jsou typické pro svůj tradiční, dá se říct vesnický, vzhled.

kuchyně

Návrat k původním hodnotám

Rustikální kuchyně si zamilujete tehdy, pokud máte rádi vesnický styl, nebo pokud se vám líbila linka vaší babičky. Možná si myslíte, že to ale není něco, co by se hodilo do dnešních moderních interiérů. Nenechejte se tím ale splést, samozřejmě, že se to hodí, v moderních interiérech to navíc vypadá víc než dobře. Pokud je vám tedy tento styl opravdu blízký, tak se toho určitě nebojte. Pokud si zvolíte šikovné truhláře, bude to určitě vypadat fantasticky.

Hromadná výroba nebo na míru?

Měli byste si také sami včas rozmyslet, jestli si necháte svou novou rustikální kuchyni vyrobit na míru přesně dle svých představ, nebo jestli se obrátíte na nějaký řetězec a koupíte si linku, se kterou se budete moci setkat v tisících domácnostech po celém světě. První možnost je samozřejmě mnohem lepší, už jenom proto, že si budete moci sami říci, co se vám líbí. Rustikální typ je navíc tak moc specifický, že je potřeba jej vyrobit na míru pro každého jedince tak, aby mu opravdu skvěle sedl.

hrnec

Proč výroba na míru?

Originální linka, kterou budete mít jen vy
Kvalitní ruční výroba šikovných truhlářů
Splnění vašich představ do posledních detailů
– Vysoká kvalita a delší životnost
– Atraktivní cena, která se vyplatí